TESZTEK magyarul « Windows hiba »
Üdvözöllek Vendég. Belépés - Regisztráció.
2017. november 21. 16:25

Start Start Súgó Súgó Keresés Keresés Belépés Belépés Regisztráció Regisztráció

TESZTEK magyarul
   Szoftver
   Operációs rendszerek

Windows hiba
« Előző téma | Következő téma »
Oldal: 1  Válasz Válasz Értesítés Értesítés A téma elküldése A téma elküldése Nyomtatóbarát változat Nyomtatóbarát változat
   Feladó  Téma: Windows hiba  (Eddig 6946 alkalommal olvasták ezt a témát)
ngb
Kezdő
*

Szeretem ezt a Fórumot!

Profil - A felhasználó adatai

Nem: male
Windows hiba
« Dátum: 2005. november 10. 12:52 »
Válasz idézéssel Válasz idézéssel Üzenet módosítása Üzenet módosítása

Hi!

Telepítettem egy Windows XP SP2-t. Minden működik rendesen csak az ikonokat vagy nem rajzolja ki rendesen, vagy valami nagyon más tesz a helyére.
Képeket sem rajzoja ki, csak a körvonalai látszódnak halványan (Pl. Sajátgép/tulajdonságok megjelenő ablakaban).
Előtte egy WinXP SP1 volt telepítve SP2 javítócsomaggal és úgy minden ment rendesen.
A Bios-ban visszaállítottam mindent alapra, többször újrainstalltam, videókártya, monitor drivert feltettem, színmélységet állítgattam, úgy sem ment.  
Más gépen XP install után nem volt ilyen gond.
Naplózva
squee
Vendég

Re: Windows hiba
« Válasz #1 Dátum: 2006. február 16. 14:55 »
Válasz idézéssel Válasz idézéssel Üzenet módosítása Üzenet módosítása Üzenet eltávolítása Üzenet eltávolítása

Szóval az van, hogy újraraktam a windowsomat.
Újra elkezdtem játszani az Underground2-őt, meg is maradtak a savejeim. De mikor másolni akartam a mentéseket, akkor vettem észre, hogy nincs is meg a save-es könyvtár a document and settingsbe.
Szóval hol találhatom meg ezeket a fájlokat?
Naplózva
Tesztelő
Adminisztrátor

Profil - A felhasználó adatai WWW

« Válasz #2 Dátum: 2006. február 17. 02:24 »

2006. február 16. 14:55, squee :
Szóval az van, hogy újraraktam a windowsomat.
Újra elkezdtem játszani az Underground2-őt, meg is maradtak a savejeim. De mikor másolni akartam a mentéseket, akkor vettem észre, hogy nincs is meg a save-es könyvtár a document and settingsbe.
Szóval hol találhatom meg ezeket a fájlokat?

Nem lehet, hogy rossz könyvtárban keresed? Minden felhasználónak van Doc... könyvtára. Lehet, hogy az általános felhasználó könyvtárába nézted?
Naplózva

TESZTEK magyarul - Hardver, mobiltelefon, autó és sok minden más.
Csengőhangok (hagyományos és polifónikus), oplogók, képüzenetek, háttérképek, tréfás hangos üdvözletek, JAVA játékok.
Jonaleth
Vendég

« Válasz #3 Dátum: 2006. augusztus 13. 20:00 »
Válasz idézéssel Válasz idézéssel Üzenet módosítása Üzenet módosítása Üzenet eltávolítása Üzenet eltávolítása

A(z) Generic Host Process for Win32 Services hibát észlelt, ezért leáll. A kellemetlenségekért elnézését kérjük.

Ezt miért kapom? Állandóan újra kell indítanom a gépet utána.
Naplózva
predator
Vendég

« Válasz #4 Dátum: 2006. augusztus 13. 22:09 »

2006. augusztus 13. 20:00, Jonaleth :
A(z) Generic Host Process for Win32 Services hibát észlelt, ezért leáll. A kellemetlenségekért elnézését kérjük.

Ezt miért kapom? Állandóan újra kell indítanom a gépet utána.

Helloa Jonaleth

Probáldd meg hogy mindent frisitessz a windows update-ről és ha ezután is kiirja ezt a problémát akkor szerintem csak egy reinstall segíthet a problémádon ! Mindenféleképpen frisíts !  Grin Grin
Naplózva
predator
Vendég

« Válasz #5 Dátum: 2006. augusztus 13. 22:11 »

Ez futtatja az egyéb alkalmazásokat (pl. dll). A hiba annyit jelent, hogy leállításkor a Windows nem kapott visszajelzést az adott száltól a megadott időn belül, ezért fogta magát és kilőtte.
Durván bármi okozhatja, de tapasztalataim szerint semmilyen problémát nem okoz (ha egyébként nem adódnak problémák, pl. sérült fájlok stb.), nem kell foglalkozni vele.
esetleg 1 registry kulcsot nem változtatál meg korábban? - ami leálláskor a leállítandó program
idejét megszabja hogy max mennyi időt
ad rá a leállására; ill. 1 másik: egyáltalán ne hagyja magától leállni, hanem csukja be

ha ezt leveszed alapértelmezésről -hogy kilépéskor azonnal zárja be pölö; v, kisebb időt adsz rá - akkor ő maga magától nem fog tudni leállni - ilyen pl. zonealarm - és akkor a rendszer lelövi hamarabb, mint ahogy ő magát
leállítaná - kilépéskor

vírusírtó is lehet ilyen

ezt kipróbál6od - ha kiveszed az indítókulcsból - ha ez után nem jelentkezik a hiba - ő volt a ludas, ill.
a rá szánt idő(amúgy a a kulcsban az időt növelheted is - nem csak csökkent7ed)
Naplózva
Jonaleth
Vendég

« Válasz #6 Dátum: 2006. augusztus 14. 11:51 »

Ehh, ebből nem mindent értettem Smiley

Amúgy az van, hogy van itthon 2 gépünk, és hálóba vannak kötve, és a hubba van belevezetve a net. És mostanában ez a dolog a másik gépen is előfordul.

És még megszokott történni, hogy amikor Quit-ot nyomok a Wowban, akkor kékhalál van, és újraindul a gép. Erre reagálásként újraraktam a windowst, de most is előfordul a kékhalál, és ez a hibaüzenet is. Normál esetben nem is foglalkoznék vele, csakhát meghal a net.

Nemtudom mi az a registry kulcs Smiley Erről csak az jut eszembe, hogy amikor windowst rakok, akkor csak a programokat rakom újra, a játékokat nem mindig, és így nemtudom uninstallálni őket, mert a gép nem emlékszik rá. De a Wowot most újraraktam.

A windows update meg nem biztos, hogy működik, mert egészen véletlenül nem eredeti oprendszerem van Sad

És hogyan lehet a leállítási időt, vagy mit, növelni?

Előre is thx
Naplózva
Jonaleth
Vendég

« Válasz #7 Dátum: 2006. augusztus 14. 18:38 »

Nézegettem egy másik fórumot, és ott az xp-anitspy volt alapból ajánlva, mert az letiltja a hibajelentéseket.
Már csak az a kérdés, hogy a hibajeéentés okozza a netem halálát, vagy a hibajelentés előzménye?

Amúgy egészen véletlenül azon a fórumon pont a nekem adott válaszaidat találtam Smiley
Naplózva
Jonaleth
Vendég

« Válasz #8 Dátum: 2006. augusztus 14. 19:09 »

Nos, mégsem oldódott meg a probléma.
Igaz, hibaüzenetet nem kaptam, de a netem így is leállt.
Naplózva
predator
Vendég

« Válasz #9 Dátum: 2006. augusztus 14. 20:21 »

2006. augusztus 14. 18:38, Jonaleth :
Nézegettem egy másik fórumot, és ott az xp-anitspy volt alapból ajánlva, mert az letiltja a hibajelentéseket.
Már csak az a kérdés, hogy a hibajeéentés okozza a netem halálát, vagy a hibajelentés előzménye?

Amúgy egészen véletlenül azon a fórumon pont a nekem adott válaszaidat találtam Smiley

Hát onnan másoltam be ez az igazság gondoltam hogyha nem találsz rá ott Smiley
Naplózva
Jonaleth
Vendég

« Válasz #10 Dátum: 2006. augusztus 14. 21:55 »

Amúgy jól tetted, mert tényleg nem ismertem az oldalt Smiley
Naplózva
midian
Kezdő
*

Szeretem ezt a Fórumot!

Profil - A felhasználó adatai E-Mail

« Válasz #11 Dátum: 2006. október 08. 20:02 »

Üdv mindenki!
Egy olyan prblémám lenne hogy újratettem a Windows omat.Az óta  nem lehet kikapcsolni a gépet szoftveresen,csak Power al(A total c se akar elindulni,egyszerűen nem tölti be)
Naplózva
netboy024
Vendég

Lefagy
« Válasz #12 Dátum: 2007. december 15. 22:26 »

Minden játékban lefagy a windows vagy ujraindul vagy bejön az a kék háttér fehér írással, amiben a memóriával kapcsolatban említ valamit de gyorsan elmegy. Már raktam uj windows-t, uj videókártya driver-t, egy csomó vírusirtóval kerestem de nem tudom mi lehet vele. A gépem teljesítménye NAGY, nem lehet ezzel gond(AMD5200+ X2, 512mb geforce8600gt, 2gb ram). Kérek mindenkit hogy írjon mert nem tudom mi van
Naplózva
Tesztelő
Adminisztrátor

Profil - A felhasználó adatai WWW

« Válasz #13 Dátum: 2007. december 16. 01:14 »

Ez jó kérdés. Valószínűleg valamilyen hardverprobléma lehet (vagy hibás hardver, vagy nem kompatibilis teljesen). Nem könnyű kideríteni az okát.  
Lehet, hogy a proci melegszik túl. Nézd meg a hűtést.
Próbáld meg az egyes hardver egységeket kicserélni (videokártya, memória) másra (pl. ismerőstől kölcsönkért hardverre), és megnézni, hogy akkor is csinálja-e. Ha nem, akkor be tudod határolni, hogy mi okozta. Ha akkor is, akkor lehet alaplaphiba, de táp is tud ilyet okozni, ha nem jó minőségű.
Naplózva

TESZTEK magyarul - Hardver, mobiltelefon, autó és sok minden más.
Csengőhangok (hagyományos és polifónikus), oplogók, képüzenetek, háttérképek, tréfás hangos üdvözletek, JAVA játékok.
Oldal: 1  Válasz Válasz Értesítés Értesítés A téma elküldése A téma elküldése Nyomtatóbarát változat Nyomtatóbarát változat

« Előző téma | Következő téma »

TESZTEK magyarul » Powered by YaBB 1 Gold - SP 1.3.2!
YaBB © 2000-2003. All Rights Reserved.