TESZTEK magyarul « WINDOWS (install tipp) »
Üdvözöllek Vendég. Belépés - Regisztráció.
2017. december 17. 20:28

Start Start Súgó Súgó Keresés Keresés Belépés Belépés Regisztráció Regisztráció

TESZTEK magyarul
   Szoftver
   Operációs rendszerek

WINDOWS (install tipp)
« Előző téma | Következő téma »
Oldal: 1  Válasz Válasz Értesítés Értesítés A téma elküldése A téma elküldése Nyomtatóbarát változat Nyomtatóbarát változat
   Feladó  Téma: WINDOWS (install tipp)  (Eddig 5480 alkalommal olvasták ezt a témát)
paximaxi
Kezdő
*

Vilma engedj beee!

Profil - A felhasználó adatai E-Mail

Nem: male
WINDOWS (install tipp)
« Dátum: 2003. május 17. 13:40 »
Válasz idézéssel Válasz idézéssel Üzenet módosítása Üzenet módosítása

Hello Skacok!

ASUS tusl-2c alaplapom van. Vettem hozzá egy Abit Geforce4 Ti4200 64Mb-os kártyát. Elkezdtem installálni az ME-t, de fekete lett a képernyő. A 98-al is ez volt.
Tuti Tipp: SETUPCOR.EXE a megoldás!
« Utolsó szerkesztés: 2004. április 01. 11:09 . Feladó: paximaxi » Naplózva
Alien
Vendég

Re: WINDOWS (install tipp)
« Válasz #1 Dátum: 2003. május 17. 22:09 »
Válasz idézéssel Válasz idézéssel Üzenet módosítása Üzenet módosítása Üzenet eltávolítása Üzenet eltávolítása

Ez nekem is bejött a notebookomnál.
Naplózva
barát károly
Vendég

« Válasz #2 Dátum: 2003. május 19. 19:54 »
Válasz idézéssel Válasz idézéssel Üzenet módosítása Üzenet módosítása Üzenet eltávolítása Üzenet eltávolítása

<nagyonkezdönyugdijas.<üdv;kötyö>

{Angrymindensegiséget,éstanitást,elfogadok.}
Naplózva
Kovács István
Vendég

« Válasz #3 Dátum: 2004. február 02. 16:35 »

Nekem viszont sajnos nem jött be a setupcor.exe!!! 10 %-ig oké volt, majd ágyő. Egyszerűen csak kiírta, hogy nem lehet telepíteni, de hogy miért, azt már nekem kell valahogy kitalálnom.

KOKO
Naplózva
Palinko
Hallgatag
**

Szeretek mindent ami a PC-vel kapcsolatos!

Profil - A felhasználó adatai WWW E-Mail

« Válasz #4 Dátum: 2005. augusztus 11. 23:00 »

nem rég kaptam az XP op. rendszert és nem tudok egy csomó cuccot   ... pl:csökkentett üzemmódban való indítás,boot-olást.

és lenne egy kis gondom a formatálásnál is,mivel nincs meg az xp cd-m,hanem a GHost nevű progim van.... azzal elmagyarázna valaki,hogy hogyan kell formatálni a gépet?

nagyon megköszönök minden segítséget!
Naplózva
Tesztelő
Adminisztrátor

Profil - A felhasználó adatai WWW

« Válasz #5 Dátum: 2005. augusztus 12. 00:21 »

2005. augusztus 11. 23:00, Palinko :
nem rég kaptam az XP op. rendszert és nem tudok egy csomó cuccot   ... pl:csökkentett üzemmódban való indítás,boot-olást.

Mielőtt elkezdené betölteni az XP-t, nyomd meg az F8-at. Akkor jön be a bootmenü (csökkentett mód stb.)
Naplózva

TESZTEK magyarul - Hardver, mobiltelefon, autó és sok minden más.
Csengőhangok (hagyományos és polifónikus), oplogók, képüzenetek, háttérképek, tréfás hangos üdvözletek, JAVA játékok.
Palinko
Hallgatag
**

« Válasz #6 Dátum: 2005. augusztus 12. 09:52 »

köszi a segítséget!

még az is kellene,hogy bírom MS-DOS módban elindítani? a 98-at tudtam....
Naplózva
predator
Vendég

« Válasz #7 Dátum: 2005. augusztus 12. 15:27 »

Várjál ha 98-at vagy Me installálsz akkor ne azt írd be hogy setup hanem hogy setupcor.. Grin
Naplózva
predator
Vendég

« Válasz #8 Dátum: 2005. augusztus 12. 15:27 »

Inditólemez  Cheesy Wink
Naplózva
Palinko
Hallgatag
**

« Válasz #9 Dátum: 2005. augusztus 12. 20:20 »

2005. augusztus 12. 15:27, predator :
Várjál ha 98-at vagy Me installálsz akkor ne azt írd be hogy setup hanem hogy setupcor.. Grin

régebben volt 98-as windowsom,most xp-van és azért kellene az ms-dos mód (amit nem tudok elindítáani),mert a Norton Ghost nevű progit nem akarja flopyról bootholni... egyébként a hetes verzióm van meg,de már szedem a 9.0-ást...
Naplózva
squee
Vendég

« Válasz #10 Dátum: 2006. március 10. 15:27 »

Van 2 partícióm, és az egyiken van az XP.
Újra akartam rakni. Szóval benyomtam az install CDt, azt vártam, hogy legyen olyan opció, mikor formázza azt a partíciót, amin addig az XP volt. De nem jött ilyen.
Utána felnyomtam a másik partícióra, és onnan akartam Windowson belül leformázni a C-t, de mikor végigért, akkor azt írta, hogy nem lehet formázni. Kitöröltem minden fájlt onnan, de maradt egy rejtélyes 130 MB, ami nem látszódott, és ezt nem lehet formázni.
És persze az elején még mindig 2 windows közül választhatok.
Hogyan lehet formázni akkor normálisan?
Naplózva
Tesztelő
Adminisztrátor

Profil - A felhasználó adatai WWW

« Válasz #11 Dátum: 2006. március 11. 01:23 »

2006. március 10. 15:27, squee :
Van 2 partícióm, és az egyiken van az XP.
Újra akartam rakni. Szóval benyomtam az install CDt, azt vártam, hogy legyen olyan opció, mikor formázza azt a partíciót, amin addig az XP volt. De nem jött ilyen.
Utána felnyomtam a másik partícióra, és onnan akartam Windowson belül leformázni a C-t, de mikor végigért, akkor azt írta, hogy nem lehet formázni. Kitöröltem minden fájlt onnan, de maradt egy rejtélyes 130 MB, ami nem látszódott, és ezt nem lehet formázni.
És persze az elején még mindig 2 windows közül választhatok.
Hogyan lehet formázni akkor normálisan?

Nem tudom, milyen XP install CD-d van, de újratelepítésnél meg kell találnia a korábbit, és ha ugyanoda akarod telepíteni, megkérdezi, hogy felülírja-e. Szintén a telepítőben van lehetőség partícionálni és formázni is.
Naplózva

TESZTEK magyarul - Hardver, mobiltelefon, autó és sok minden más.
Csengőhangok (hagyományos és polifónikus), oplogók, képüzenetek, háttérképek, tréfás hangos üdvözletek, JAVA játékok.
Jonaleth
Vendég

« Válasz #12 Dátum: 2006. augusztus 23. 15:32 »

Akadt egy kis problémám a windows xp telepítésével. Eddig valahogy mindeig sikerüld, de most nem megy.

Szal az van, hogy 2 partícióm van, és az egyiket formázni is akarom, amelyiken most a windows található. De amikor törölni akarom a C partíciót, akkor azt írja, hogy nem lehetséges, mivel itt a telepítéshez szükséges fájlok találhatóak. A másik partíción meg minden más van, oda nem telepítek windowst. Ilyenkor mit csináljak?

A bootolást ilyenkor CD ROMra állítom a biosban.
Naplózva
predator
Vendég

« Válasz #13 Dátum: 2006. augusztus 23. 16:14 »

2006. augusztus 23. 15:32, Jonaleth :
Akadt egy kis problémám a windows xp telepítésével. Eddig valahogy mindeig sikerüld, de most nem megy.

Szal az van, hogy 2 partícióm van, és az egyiket formázni is akarom, amelyiken most a windows található. De amikor törölni akarom a C partíciót, akkor azt írja, hogy nem lehetséges, mivel itt a telepítéshez szükséges fájlok találhatóak. A másik partíción meg minden más van, oda nem telepítek windowst. Ilyenkor mit csináljak?

A bootolást ilyenkor CD ROMra állítom a biosban.

Helloka Jonaleth

A bootolást ilyenkor CD ROMra állítom a biosban.--->pontosan
Csak simán ki kell jelölni a C meghajtót particiót miért akarsz törölni csak simán formázd le a C:-t .
S már megy is fel az XP  

Cheesy
Naplózva
Jonaleth
Vendég

« Válasz #14 Dátum: 2006. augusztus 23. 16:33 »

Hali.

Azóta bonyolódott a helyzet Smiley :

Szal windows alatt beraktam a CD-t, és ott elkezdte a telepítást, fájlokat másolt. Az újra kellett indítani a gépet, aztán itt csinálni mindenfélét: Javítani akart először, de mondom nem kell. Utána kiválaszthattam, hogy melyik partícióra, és itt nem tudta törölni a C-t.

De utána pedig megpróbáltam, hogy kikapcsolom a gépet, és elindítom (CDROM boot), és akkor nem másol fájlokat a windows alatt. Okos vagyok, mondom magamnak, aztán meg meglepődtem. Választhattam Windows (magyar), és Windows (telepítés) közül. Mikor rányomtam a telepítésre, akkor meg ezt írta ki: Hibás ez a fájl, telepítse újra. system32>hal.ddl
Ne ezután pedig már olyannyira okosnak hittem magam, hogy kicseréltem a telepítő lemezen található hal.dll fájl a windows mappában lévőre. Meg is lett az eszem eredménye: telepítésnél ugyanazt írja ki, viszont ha beléptem a rendszerbe, akkor 640x480 felbontás, és össze vissza üzenet, hogy súlyos hiba után állt helyre a rendszer. Na mondom gratulálok magamnak. Ezek után fogtam a winyót, beraktam a másik gépbe, aztán formáztam a C-t. Gondoltam, hogy ezek után már minden probléma nélkül telepíthetem a windowst rá (természetesen a winyóhoz tartozó gépben (volt már máshogy is 1x Smiley)
Naszóval, most meg probálom ugyanúgy: CDROMról bootolok, ki is írja. És aztán: hiányzó NTLDR ctrl + alt + del -el pedig újraindíthatom a gépet. Köszi mondom.
Ilyenkor mit lehet tenni? A winyót ugyanoda kötöttem vissza, ahol volt.

A formázás opciót nem láttam sehol, csak a D meghajtónál. Azt meg nem akartam.
Naplózva
Oldal: 1  Válasz Válasz Értesítés Értesítés A téma elküldése A téma elküldése Nyomtatóbarát változat Nyomtatóbarát változat

« Előző téma | Következő téma »

TESZTEK magyarul » Powered by YaBB 1 Gold - SP 1.3.2!
YaBB © 2000-2003. All Rights Reserved.