TESZTEK magyarul « Citroen Xsara SX jó vétel-e? »
Üdvözöllek Vendég. Belépés - Regisztráció.
2017. június 24. 00:25

Start Start Súgó Súgó Keresés Keresés Belépés Belépés Regisztráció Regisztráció

TESZTEK magyarul
   Autó - Motor
   Nyugati típusok

Citroen Xsara SX jó vétel-e?
« Előző téma | Következő téma »
Oldal: 1  Válasz Válasz Értesítés Értesítés A téma elküldése A téma elküldése Nyomtatóbarát változat Nyomtatóbarát változat
   Feladó  Téma: Citroen Xsara SX jó vétel-e?  (Eddig 48886 alkalommal olvasták ezt a témát)
Ray
Vendég

Citroen Xsara SX jó vétel-e?
« Dátum: 2002. augusztus 05. 10:07 »
Válasz idézéssel Válasz idézéssel Üzenet módosítása Üzenet módosítása Üzenet eltávolítása Üzenet eltávolítása

Roll EyesHi! Én is gk. csere előtt álok eddig II.TDgolfom volt. 5 kocsit hasonlítottam össze a kereskedői szórólapokból az alsó
közép kategóriában. (Xsara,307,Leon,GolfIV,Oktávia) közepes kiépítettségüeknél(SX,Ambience,Cool) a Xsara vitte el az ár/teljesítmény pálmát. Diesel és 16V benzines kat. is!
Csak azt nem tudom hogy az eladási stat.-on miért nem látszik a Citroen kitűnő ajánlata? ha van valakinek törés, megbízhatósági teszt URL-je küldje el létszi. Ami még érdekes de nem tudtam még kiszámolni (EuroTax) melyik fenti márka hogy veszit az évek során az értékéből akinek van ilyen táblicskuja küldje el létszi kössz...
Naplózva
Peti
Vendég

Re: Citroen Xsara SX jó vétel-e?
« Válasz #1 Dátum: 2002. szeptember 11. 14:57 »
Válasz idézéssel Válasz idézéssel Üzenet módosítása Üzenet módosítása Üzenet eltávolítása Üzenet eltávolítása

és a minőség / ár pálmát ki viszi el? Felejtsd el a Citroent
Naplózva
bycsko
Vendég

« Válasz #2 Dátum: 2002. október 28. 18:33 »

Szia! Felejtsd el a Leont: nyomatékgörbéje picit lapos... Golfot fél éven belül kilopják alólad, vagy leemelik az összes csavarral rögzített, pattintott alkatrészt (márpedig a németek előszeretettel csavaroznak...) A Citroen dízelnél és hidropneumatikus felfüggesztésnél indul!
Naplózva
John Doe
Vendég

« Válasz #3 Dátum: 2002. október 29. 09:52 »

Hmm....
Nekem egy Focus-om van. Miért maradt ki a szórásból?
Az ismerőseim közül, akiknek van, abszolúte nem panaszkodnak rá....
Naplózva
borsi
Vendég

« Válasz #4 Dátum: 2002. november 11. 01:49 »

Az ára nagyon korrekt! Barátnőmnek van(volt), nekem nagyon bejött. Negatív hogy kicsit régi konstrukció, kemény műanyag a műszerfal. Viszont még a világítás is automata, és nagy a csomagtartó. Nekem nagyon bejön hogy kellemesen feszes a futómű meg a kormány. Töréstesztnek annyi, hogy asszony autópályán 140-nel kezdte a repülést, tetőre érkezett féloldalasan, és hatalnas mázli istennek hála éppségben kiszállt.
Naplózva
Lipi
Vendég

« Válasz #5 Dátum: 2003. január 11. 05:53 »

Sziasztok!

Citroenre rosszat még nem hallottam, csak miután már többszörösen megkapta az élettől azt amit szántak neki a tervezők.

Szerintem is a Hidropneumatikus Citroen a Citroen, a többit csak annak csúfolják. Ettől függetlenül mind nagyon jó!

Hi!
Naplózva
Tommy
Vendég

« Válasz #6 Dátum: 2003. január 12. 17:33 »

Sziasztok !  
Nekem fél éve egy Xsara  Perfectem van !  ez a 11. autóm, de most is csak ezt venném ! Felszereltsége és menettulajdonságai szerintem jobbak a kategória társainál !
...na és az 1.6 /110 ló sem rossz ! A fogyasztása nekem vegyesen 6.2 ! Nem lesz tyúkszem a s*ggeden, ha 2-300 Km-t kell vele menni ! Ezt én nem tudom  sok autóról elmondani !
Felszereltsége szerintem a kategóriájában egyedülálló ! Tólatóradar,teljes vezérlésű computer kijelző, sebességfigyelő és még sok apró vezetőt segítő dolog . Szivesen vitába szállok azzal aki ezért a pénzért hasonló autót tud !  
Tommy  
Naplózva
Cheeto
Vendég

« Válasz #7 Dátum: 2005. január 11. 19:58 »

Én is aútót akarok venni. (A Suzukimat már nagyon unom, valami jobbrara vágyom...)
De Én nem új Xsaraban gondolkodom, hanem '97-'99-es évjáratúban. Ilyen korút 1,2millától 1,5milláig már lehet venni. Szétnéztem, érdeklődtem, utánnajártam, és számomra úgy tűnik, hogy ilyen kategóriában (1,4) ez a legtutibb. A Renault Megane-okról negyon lebeszéltek (megbízhatatlan, sok apró hiba), a Honda Civic-től félek mert minden írtó drága hozzá, fapados Astrát nem vennék. Így nem is tudok más márkát mondani.
Csak a Citroenek elektromosan nem igazán megbízhatóak. Legalábbis nekem sokan ezt mondták!  
Van benne igazságHuh
Naplózva
Replica
Vendég

« Válasz #8 Dátum: 2005. július 27. 13:12 »

Szerintem jó vétel! Én most vettem! 1.6-os! Nagyon kényelmes! Szép! Ha vesztek csak csík lámpást!
Naplózva
Antal Péter
Vendég

« Válasz #9 Dátum: 2005. október 18. 18:20 »

Sziasztok 2 honapja vettem egy 2000 évjáratú Citroen Xara-t. Volt nekem vele egy két gondom mindenki mondja citroen-t nem szabad venni. Én ezt tagadom egyedül az elektronika volt a gondom, de csak a gyári riasztó szokta feladni a szolgálatot de aki szeret kicsit mokolni az autoval 20 perc alat megjavit mindent alkatrész árak nem egy eget verő szerintem
Naplózva
taz105
Kezdő
*

Szeretem ezt a Fórumot!

Profil - A felhasználó adatai

« Válasz #10 Dátum: 2005. december 05. 16:31 »
Válasz idézéssel Válasz idézéssel Üzenet módosítása Üzenet módosítása

helló mindenkinek...nekem egy 2002-es xsara break sx-em van.tavaly vettem,de meg vagyok vele elégedve.1.6i,elég jól megy,a fogyasztása átlag 6.2,6.7...ettől a kasznitól nem rossz.aki gondolkodik rajta,vegyen-e ilyen autót,ne habozzon!ha igazán kényelmes,nem tucat német szutykot akar ennyi pénzért,akkor hajrá....probléma nincs vele,ez CITROEN... Grin
Naplózva
katona_krisztian
Kezdő
*

Szeretem ezt a Fórumot!

« Válasz #11 Dátum: 2009. április 01. 11:50 »

üdv!Nekem is Citroen Xsarám van,örülök hogy ennyi jót hallok róla. Nekem sem okozott még csalódást. De azt vettem észre,hogy egy adott kategórián belül (ua. motor) is nagyon sok az eltérés fogyasztásban és teljesítményben is. vajon ez mitől lehet?
Azt szeretném még megkérdezni,hogy az 1.4 benzines motornál az " i " a betűn tul jelent-e valamit mert sok szerelőnek fogalma sincs
Naplózva
Domika87
Vendég

« Válasz #12 Dátum: 2009. június 30. 09:12 »

Sziasztok!

Én a ford fiestámat szeretném lecserélni egy citroen xsara sx-re. Elég jól lementek az árak. Eddig a citroen a legfelszereltebb. De az a bajom vele,hogy sztem nem épp női autó. 1,4-eset néztem. Tudja valaki hogy városba mennyi a fogyasztása valósan? A kereskedő azzal ámított,hogy 5l,de sztem ez nem igaz. Az autó szerelő szerint 7-8.Jaa,és 2001-es évjáratot néztem,az jó?

Köszi a segítséget!
Naplózva
nikolaus
Kezdő
*

Szeretem ezt a Fórumot!

Profil - A felhasználó adatai E-Mail

« Válasz #13 Dátum: 2009. július 24. 23:21 »

Sziasztok!
Nekem 9 hónapja van meg egy 2001-es Xsara II (kereklámpás), csak jókat tudok írni róla. Nagyon kényelmes, hibátlan működése volt eddig, csak a kötelező folyadékcserékre költöttem. Az 1,4-es motor kicsit gyenge, de az autópályatempót bírja tartósan is, fogyasztás nagy átlagban 6,5-7 l. Nekem elektonikus hiba nem volt, csak a bal tükör fűtés, és a kesztyűtartó világítása rossz, de már így vettem.  
Ha valaki tud hozzá első emblámát, írjon. Köszi. Smiley
Naplózva
laci1977
Kezdő
*

Szeretem ezt a Fórumot!

« Válasz #14 Dátum: 2013. február 01. 21:24 »

sziasztok! nekünk 1.6 xsaránk van benzines meg vagyunk elégedve vele nagyon szépen hasit. (csik lámpás) gyujtás panel döglött be . miután megszerelték hibátlanul müködik nagyon jó és kényelmes még nem hagyott ott az úton. fogyasztása nagyon jó.100 nál 6l fölötte 7l de suhan.  Grin Smiley
Naplózva
Oldal: 1  Válasz Válasz Értesítés Értesítés A téma elküldése A téma elküldése Nyomtatóbarát változat Nyomtatóbarát változat

« Előző téma | Következő téma »

TESZTEK magyarul » Powered by YaBB 1 Gold - SP 1.3.2!
YaBB © 2000-2003. All Rights Reserved.