TESZTEK magyarul « Milyen endurót vegyek? »
Üdvözöllek Vendég. Belépés - Regisztráció.
2017. szeptember 21. 23:08

Start Start Súgó Súgó Keresés Keresés Belépés Belépés Regisztráció Regisztráció

TESZTEK magyarul
   Autó - Motor
   Motorok, motorozás

Milyen endurót vegyek?
« Előző téma | Következő téma »
Oldal: 1  Válasz Válasz Értesítés Értesítés A téma elküldése A téma elküldése Nyomtatóbarát változat Nyomtatóbarát változat
   Feladó  Téma: Milyen endurót vegyek?  (Eddig 36675 alkalommal olvasták ezt a témát)
Zaxxon
Vendég

Milyen endurót vegyek?
« Dátum: 2003. április 27. 13:24 »
Válasz idézéssel Válasz idézéssel Üzenet módosítása Üzenet módosítása Üzenet eltávolítása Üzenet eltávolítása

Volt egy Honda XL600-am. Bevált, csak öreg volt. Eladtam, vettem egy ZXR400-ast ami nem vált be. Most egy enduróra pályázom de nem tudom melyik típust vélasszam. Szerinted?
Naplózva
Sydaemon
Vendég

Re: Milyen endurót vegyek?
« Válasz #1 Dátum: 2003. április 29. 07:52 »
Válasz idézéssel Válasz idézéssel Üzenet módosítása Üzenet módosítása Üzenet eltávolítása Üzenet eltávolítása

SmileyYamaha WR ...(min 250)
Naplózva
Mézga
Vendég

« Válasz #2 Dátum: 2003. május 05. 18:18 »

Helló! Én is hasonló cipőben járok, tanakodom! Túra vagy hard, vagy funbike! Igazából az ára amin gondolkodni kell!
Sajnos nálam csak a használ jöhet szóba, így mig  tanakodom, sokszor lecsúszok az éppen aktuális gépről!
Nem tudtok olyan teszteket, ahol használt endúrótesztek külön csoportban olvashatóak? Előre is köszi!
Naplózva
Ferenczi Gábor
Vendég

« Válasz #3 Dátum: 2003. október 02. 15:30 »

2003. április 27. 13:24, Zaxxon :
Volt egy Honda XL600-am. Bevált, csak öreg volt. Eladtam, vettem egy ZXR400-ast ami nem vált be. Most egy enduróra pályázom de nem tudom melyik típust vélasszam. Szerinted?

Ha igen durva nagy endurot akarsz, ami még királyos is akkor vegyél egy KTM 640 LC4-et! Azzal lehet veretni, de majdnem 2 millióba kerül újonnan. Sad
De ha megelégedsz valami kisebbel, akkor a te géped a Suzuki DR-Z 400 S típus. Remek kétcélú masina kb 1,4 millióért.
Naplózva
Ábrahám Roland
Vendég

« Válasz #4 Dátum: 2004. május 31. 01:15 »

[color=Orange][/color]
Helló Roland vagyok !
16 éves vagyok!
Nagyon bele szerettem egy KTM 640 Duke-ba!
Szereték venni magamnak egy ilyen motort de csak ha 18 éves leszek!
Azt szeretném kérdezni hogy érdemes -e ilyen motort venni vagy tudsz jobbat ajánlani!
Naplózva
Yeti
Vendég

« Válasz #5 Dátum: 2004. augusztus 31. 11:36 »

Wink Ha rám hallgatsz probáld ki valamelyket milyest lehetőséged nyilik rá. Azt kel eldöntened hogy csak endurozni akarsz vagy néha túrázni is (pláne ha még rucát is vinni akkarsz magaddal ritkán). A szitu a következő: a túra endurok - még elérhető árban - komolyabb terepezéshez igen nehezek ( kb.: 180-220 kg-os), de igen kényelmes két fő vagy sok csomag esetén is illetve általános használatra igen kitünő!
Naplózva
Yeti
Vendég

« Válasz #6 Dátum: 2004. augusztus 31. 11:47 »

Wink Ilyen pl.: az én mocim suzuki DR 600. Ha viszont megnézed kisebb tesoját DRZ 400-ast kialakitása jelenősen keskenyebb könnyebb ( kb.: min 50. kg-al ami nem kevés) az űlés kialakítása mindennek elnevezhető csak kényelmesnek nem - föleg nem két fő részére! álltalában aki megvette a DRZ-t sajnos azt kell mondjam kicsit csalodot lehet ha csak abbol indulok ki hogy 2 hónapos mocikat is hirdetnek az ujságokban ez szerintem annak tudható be hogy megunta az egycélú egyedüli mocizást!
Naplózva
TOTOS
Vendég

« Válasz #7 Dátum: 2004. szeptember 04. 01:12 »

Nézzétek meg a Kawasaki KLV 1000 tesztjét a Magyar ATV MOTORSOKK műsorában, vagy a www.motorsokk.hu oldalán! Talán segít a döntésben.
Naplózva
ZsaLa
Kezdő
*

Profil - A felhasználó adatai

Nem: male
« Válasz #8 Dátum: 2004. október 10. 20:41 »
Válasz idézéssel Válasz idézéssel Üzenet módosítása Üzenet módosítása

Sziasztok! Én is ebben a dillemában vagyok, milyet vegyek? A DRZ 400E-t tartom esetlegesen a legmegfelelöbbnek, azért esetlegesen mivel a tesztek két csoportra oszthatoak ( király motor - szar motor ). Akkor most végülis mi az igazság? Van esetleg valakinek DRZ 400E motorja, hogy el tudja nekem mondani hogy mi a véleménye róla. Nem a müszaki paraméterek kellenek, hanem saját vélemény, miket tapasztalt, mire képes a motor, stb.?
Naplózva
BandiBoy
Vendég

« Válasz #9 Dátum: 2004. október 31. 02:39 »

2004. október 10. 20:41, ZsaLa :
Sziasztok! Én is ebben a dillemában vagyok, milyet vegyek? A DRZ 400E-t tartom esetlegesen a legmegfelelöbbnek, azért esetlegesen mivel a tesztek két csoportra oszthatoak ( király motor - szar motor ). Akkor most végülis mi az igazság? Van esetleg valakinek DRZ 400E motorja, hogy el tudja nekem mondani hogy mi a véleménye róla. Nem a müszaki paraméterek kellenek, hanem saját vélemény, miket tapasztalt, mire képes a motor, stb.?

Helló! Szerintem nézd meg a dr-zclub.hu -t, és választ kapsz a kérdésedre!
Üdv.: BandiBoy
Naplózva
looser
Kezdő
*

Szeretem ezt a Fórumot!

« Válasz #10 Dátum: 2004. november 18. 15:32 »

Hali.

Megtudtál valamit a suzuki drz 400e -röl?
Én is ilyet szeretnék venni de nagyon nam merek mert az a problémám hogy nem tudom menyi idö után kell generálozni a blokkot.
Mert halottam olyat hogy üzemoráhiz van kötve ugy Kb 30,de ezt nem negyon akarom elhinni hogy egy négyütemü motor csak enyit birna.
Arra lennék kiváncsi hogy hány Km bir ki a blokk generál nálkül.
Ide válaszoljatok:qummancs@freemail.hu
köszike
Naplózva
Atacs
Kezdő
*

Szeretem ezt a Fórumot!

« Válasz #11 Dátum: 2004. december 01. 10:30 »

Hello!Attila vagyok Erdelybol egy drz400 tulajdonosa.Ez az a moci amely mindenbol tud egy kicsit, a piacon levo egyik legjobb valasztas.Nekem berugos tipusom van(113kg szarazon 50Le),de aki utcan akar tobbet jarni es idonkent ket szemellyel is ,valassza az S tipust(132kg szarazon,40le korul).Ez nem akar Suzuki reklam lenni,de a tartossagrol annyit,hogy egy baratom drz-je kb 85ezernel tart,es tokeletesen mukodik,de ennek egyik feltetele,a jo minosegu olaj hasznalata.Az enyem uzemoras,az S-nel nem ismerem a szerviz intervallumokat.
Naplózva
looser
Kezdő
*

Szeretem ezt a Fórumot!

« Válasz #12 Dátum: 2004. december 09. 16:10 »

Hali
Attila az érdekelne hogy menyi pontosan az az uzemora amit kibir a drz 400e.
Irj a freemail cimemre mert még sok minden érdekelne.
qummancs@freemail.hu Roll Eyes
Naplózva
alta008
Kezdő
*

Szeretem ezt a Fórumot!

« Válasz #13 Dátum: 2006. április 16. 14:25 »

Kinéztem 3 nagyon odavágós endurot de nem tudom eldönteni hogy melyiket volna jó megvenni.A 3 motor a következő:Yamaha WR 400, Suzuki DRZ 400, Honda XR 400.
Leginkább  a WR mellett vagyok de nem tudok róla sokat.  
Abban kérnék segítséget hogy megtudnád-e mondani hogy WR szerinted milyen élettartammal bír.
Naplózva
Ata
Vendég

« Válasz #14 Dátum: 2006. május 06. 19:15 »

Sziasztok!
Én tavaj összel vettem 1 drz 400 s t és egyenlőre nagyon meg vagyok vele elégedve. kb 50 % terep ugyanennyi város.
Keskeny mint 1 bicikli és azért végül is nem gyenge. Mondjuk az 1 kerék már nem megy annyira, szerintem ahhoz nem elég erős, pláne másodikban nem. Viszont mobil  és gyors közlekedési eszköz.  Ha valakinek van még véleménye róla, akkor érdekelne.
csao Kiss
Naplózva
Oldal: 1  Válasz Válasz Értesítés Értesítés A téma elküldése A téma elküldése Nyomtatóbarát változat Nyomtatóbarát változat

« Előző téma | Következő téma »

TESZTEK magyarul » Powered by YaBB 1 Gold - SP 1.3.2!
YaBB © 2000-2003. All Rights Reserved.